WordPress – Strona Firmowa i Sklepu

Opis Projektu

Projekt dla wszystkich witryn odzieżowych, obuwniczych itp. Oprócz pełnej kompatybilności z WooCommerce, wspaniały zestaw układów i elementów stron sklepu jest do Twojej pełnej dyspozycji. Jeśli chcesz stworzyć olśniewającą stronę internetową sklepu kosmetycznego nie szukaj dalej………

Zobacz Jak Wygląda Nasz Projekt

Zobacz W Sklepie

Nasze motywy są Tylko wizualną formą przedstawienia naszym klientom – jak może wyglądać strona internetowa ich firmy. Wszystkie materiały graficzne i tekstowe – są materiałami demonstracyjnymi. W przypadku zainteresowania schematem i silnikiem danego proponowanego przez nas projektu – całą wizualizację wykonujemy od początku tj. kolorystyka , treści , grafika, loga itp. – już konkretnie pod daną firmę.

ZAPRASZAMY NA NASZE KURSY SZKOLENIOWE

W naszych najnowszych ofertach mamy opcje projektowania stron i sklepów internetowych na naszych szkoleniach kursowych, na które serdecznie zapraszamy.

W czasie naszego 7 godzinnego szkolenia sam zaprojektujesz swoją stronę internetową.

Opcja szkoleniowa jest o wiele tańsza, aniżeli wykonanie projektu przez firmę.
Dzięki naszemu kursowi każdy może założyć swój sklep internetowy za darmo nie płacąc olbrzymich kwot za oprogramowanie sklepu. Stwórz, zarządzaj i zacznij sprzedawać swoje produkty już dziś . Wystarczy odrobina wiedzy by móc zaistnieć w Internecie. Kurs ukazuje wszystkie tajniki pracy z naszym proponowanym oprogramowaniem począwszy od instalacji, edycję i wprowadzanie produktów, obsługę klienta, a skończywszy na dodatkowych modułach i szablonach.

Zobacz Dostępne Szkolenie

Typ Projektu