WordPress – Strona Agencji Prawnej

Opis Projektu

Idealny motyw WordPress dla prawników, adwokatów, prawników, adwokatów, kancelarii prawnych, kancelarii prawnych, kancelarii prawnych i każdej firmy związanej z prawem.

Projekt zawiera wszystkie wewnętrzne strony potrzebne do stworzenia kompleksowej strony internetowej dla prawników i kancelarii prawnych: dedykowane strony główne, wersje z listą usług, pojedyncza strona usługi, wersje z listą przypadków, pojedyncza strona studium przypadku, lista prawników, strona profilu prawnika, formularz wyceny, strona kontaktowa

Zobacz Jak Wygląda Nasz Projekt

Zobacz W Sklepie

Nasze motywy są Tylko wizualną formą przedstawienia naszym klientom – jak może wyglądać strona internetowa ich firmy. Wszystkie materiały graficzne i tekstowe – są materiałami demonstracyjnymi. W przypadku zainteresowania schematem i silnikiem danego proponowanego przez nas projektu – całą wizualizację wykonujemy od początku tj. kolorystyka , treści , grafika, loga itp. – już konkretnie pod daną firmę.

ZAPRASZAMY NA NASZE KURSY SZKOLENIOWE

W naszych najnowszych ofertach mamy opcje projektowania stron i sklepów internetowych na naszych szkoleniach kursowych, na które serdecznie zapraszamy.

W czasie naszego 7 godzinnego szkolenia sam zaprojektujesz swoją stronę internetową.

Opcja szkoleniowa jest o wiele tańsza, aniżeli wykonanie projektu przez firmę.
Dzięki naszemu kursowi każdy może założyć swój sklep internetowy za darmo nie płacąc olbrzymich kwot za oprogramowanie sklepu. Stwórz, zarządzaj i zacznij sprzedawać swoje produkty już dziś . Wystarczy odrobina wiedzy by móc zaistnieć w Internecie. Kurs ukazuje wszystkie tajniki pracy z naszym proponowanym oprogramowaniem począwszy od instalacji, edycję i wprowadzanie produktów, obsługę klienta, a skończywszy na dodatkowych modułach i szablonach.

Zobacz Dostępne Szkolenie

Typ Projektu